Gerçek Aşkın Öyküsü: Hafızasını Kaybeden Sevgilisini Kendisine Yeniden Aşık Eden Genç Adam

Gerçek Aşkın Öyküsü: Hafızasını Kaybeden Sevgilisini Kendisine Yeniden Aşık Eden Genç Adam
50 First Dates (50 İlk Öpücük) filmini birçoğunuz muhtemelen izlemiştir. Filmde yirmi dört saatlik döngüler halinde hafızasını kaybeden sevgilisinin kendisine yeniden aşık olmasını sağlamak için gayret gösterdiği bir gencin hikâyesi anlatılıyordu. Ve işte bu film, gerçeğe dönüştü! 

Sıradan bir hayat süren Jessica Sharman ve Rich Bishop çiftimiz, her şeyden habersiz bir gelecek planlaması yapıyordu. Ta ki hayatları tamamen değişine kadar...

Jessica'nın rahatsızlanmasıyla çiftimizin hayatı bir anda tersine döndü. Jessica2nın sinir sisteminde meydana gelen rahatsızlıklar, hafızasını etkiledi. Öyle ki bir süre sonra, adını bile hatırlamayacak konuma geldi hastalığı.

Jessica'nın yaşadığı hafıza kaybı sonrasında sevgilisi Rich'i bile hatırlamadı. Hem Jessica'nın ailesi, hem de Rich'in çabalarına karşı bir türlü geçmişi hatırlamayan Jessica, kendisine geçmişi hatırlaması için gösterilen fotoğraflara ve videolara da anlamsızca bakıyordu, hiçbir şey hatırlayamıyordu...

Ancak bir an olsa bile Rich yılmadı bu mücadelesinde, Jessica'nın yanından ayrılmadı. Ve bir karar aldı; ilişkilerinin tümünü en baştan sevdiği kadına yaşatacaktı. Rich'in bu çabaları sonrasında hafızası kısmen de olsa yerine geldi Jessica'nın. 

Genç kadın şunları söyledi: "Rich ile ilk kez nerede ve ne zaman tanıştığımı hatırlamıyorum. Ama, ona ikinci kez aşık olduğum günü asla unutmayacağım. Doktorlar aynı olayın tekrar başıma gelebileceğini söylüyor. Bundan korkmuyor. Ne de olsa yanımda Rich var. Beni asla bırakmayacağını biliyorum."

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır