Gizli Kamera Görüntülerini İzledikten Sonra Nişanlısından Ayrılan Kadının Hikâyesi

Gizli Kamera Görüntülerini İzledikten Sonra Nişanlısından Ayrılan Kadının Hikâyesi
Sevdiğiniz birinin aslında düşündüğünüz kişi olmadığının farkına varmak epey acı bir deneyim olabilir. Bu içeriğimizde Ninna isimli kadının nişanlısının gerçekte nasıl biri olduğunu geç olmadan fark edişini anlatacağız.

Uzun süredir Ninna'nın köpeğinin vücudunda morluklar ve şişlikler vardı. Köpek nişanlısından korkarcasına hareketler sergilemektedi. Kadın da eve gizli bir kamera yerleştirdi.

Ninna'nın gizli kamerada gördükleri onu dehşete düşürdü. Bunun üzerine düğününü bile iptal etti. Çünkü Nina'nın bu adamla evlenmesine imkân yoktu.

Brezilyalı Ninna köpeğini canından çok seviyor. 26 yaşındaki kadın, köpeğiyle çok iyi bir dosttu.

Her köpek sahibinin hissedeceği gibi o da köpeğinin vücudunda morluklar görünce endişelenmeye başladı. 

Ninna, Facebook gönderisinde “Köpeğim nişanlımdan çok korkuyordu. Veteriner morlukların nedenine anlam veremedi. Ben de eve gizli kamera yerleştirdim” dedi.

Ninna gizli kamera görüntülerini izleyince adeta şok oldu! Görüntülerde nişanlısı köpeğini tekmeliyordu. Ninna, “Çok şaşırdım. Onu iyi tanıdığımı sanıyordum” dedi.

Ninna’nın nişanlısı genelde sakin ve nazik birisiydi. Gerçekte ise öyle olmadığı gizli kamera görüntülerinde ortaya çıktı. Görüntülerin ardından Ninna, artık nişanlısıyla beraber olmak istemediğine karar verdi.

Ninna, nişanlısından şikayetçi oldu. The Independent’ta belirtilenlere göre polis şimdi adamı arıyormuş.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır