Günlük Burç Yorumları: 3 Ağustos 2017

 Günlük Burç Yorumları: 3 Ağustos 2017
Yeni bir ay, yeni bir gün bakalım gökyüzü ve yıldızlar sizler için bugün neler diyor.

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koçlar kariyerinizle ilgili değişiklikler gündeminizde fakat bunun için biraz beklemenizde fayda var. İşsizlik oranı bu kadar çok olunca yeni iş bulma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Devam eden bir beraberliğiniz varsa küçük tartışmalar gündeme gelebilir. Bu tartışmaların konusu ailelerden kaynaklı olacaktır. Eğer birbirinize kenetlenirseniz bu günler çok daha kolay geçecek ve ilişkiniz daha iyi günlere doğru yelken açacak.

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Finansal konularda yenilikler kapınızda tam da istediğiniz gibi her şey yoluna girecek gibi duruyor. Ama siz yine de tedbiri elden bırakmayın. İkili ilişkilerde karşı tarafa zayıf yönlerinizi çok fazla göstermeyin. Bu ikili ilişkiler aşk hayatı da olabilir normal arkadaşlık da olabilir. Yakınlarınızla sık sık fikir alış verişi yapacağınız bir döneme giriyorsunuz.

İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler güne çok enerjik başladı. Yoğun iş temponuza rağmen enerjiniz oldukça yüksek. Hâlihazırda bir ilişkinizin olmaması sizin için sorun değil fakat çevrenizdeki baskılardan bunalabilirsiniz. Arkadaşlarınız, yakın çevreniz sizi sürekli yeni birileriyle tanıştırmak için fırsat kollayacak.

Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gerekecek. Zihinsel açıdan yoğun günler sizi bekliyor. Maddi konularda rahata ermiş gibi görünüyorsunuz. Siz yine de küçük birikimler yapmaya devam edin. Elbet bir gün bu birikimler size daha fazla kazanç sağlayacaktır.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 26 Eylül)

Aslan Burcu (23 Temmuz - 26 Eylül)

Kendinizi ifade etmekten sakınmadığınız bir dönemdesiniz. Sözel ifadeniz oldukça iyi. Bu yönünüzün gelişmesinde sevgilinizle yaşadığınız uzun tartışmaların payı oldukça yüksek. Şu sıralar eğlenceli vakit geçirmek için çok fazla harcama yapıyorsunuz. Harcamalarınızda kısıtlamaya giderseniz ileriki zamanlar için faydalı olacaktır.

Başak Burcu (6 Eylül - 22 Eylül)

Başak Burcu (6 Eylül - 22 Eylül)

Ağustos ayı Başak burçları için yeni başlangıçların olduğu bir dönem. Bu başlangıçlar bir ilişki, normal bir arkadaşlık, iş veya iş teklifleri olabilir. Sürekli başkalarını düşünme gibi bir huyunuz var. Birazcık bencil olmayı deneyin. Çünkü siz başkalarını düşünürken zaman geçiyor ve kendinizi düşünecek vaktiniz kalmıyor.

Terazi Burcu (22 Eylül - 23 Ekim)

Terazi Burcu (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevdiklerinize çok fazla vakit ayıramadığınız için onlar bu konuda oldukça üzgün. İşlerinizin yoğunluğunun farkındalar fakat size olan sevgilerinden dolayı daha fazla vakit geçirmek istiyorlar. İşlerinize biraz ara verip sevdiklerinize vakit ayırın ve sizin için ne kadar değerli olduklarını hissettirin.

Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)

Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)

Uzun zamandır hoşlandığınız insana karşı artık duygu yoğunluğunuz azalmış durumda. Bunu fırsat bilerek yeni kişilerle tanışın veya hayatınızda olmak isteyen insanlara şans tanıyın. İş hayatınızda riskler alabilirsiniz. Bir şeye net karar vermeden önce düşüncelerine önem verdiğiniz insanlara danışmayı ihmal etmeyin.

Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)

Uzun zamandır aklınızı kurcalayan meseleler yavaş yavaş çözüme kavuşuyor. Çözümler için aceleye gerek yok. Hepsi sırasıyla istediğiniz gibi sonlanacak. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek için hafta sonunu beklemenize gerek yok. Bugün birkaç arkadaşınızı arayın ve akşama bir plan yapın. Bu davranışınız hem size hem de sevdiklerinize çok iyi gelecek.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)

Finansal konularda karar almak için aceleci davranmayın. İş konularında ortağınızla fikir alışverişi yapacaksınız. Sevgiliniz size beklemediğiniz anda sizi çok sevindirecek sürprizler yapacak. Bu sayede aklınızdaki soru işaretlerinden kurtulacaksınız.

Kova Burcu (21 Ocak 18 Şubat)

Kova Burcu (21 Ocak  18 Şubat)

Girdiğiniz her ortamda gözler sizin üzerinizde. Bunun için ayrıca bir çabanız yok ama dikkatli olun sizi kıskananlar hakkınızda dedikodular çıkarabilir. Yeni borçlar gündemde. Aileniz bu konuda size yardımcı olacak fakat bu son şansınız olabilir.

Balık Burcu (19 Şubat 20 Mart)

Balık Burcu (19 Şubat 20 Mart)

Bulunduğunuz ortamda uzun süre kalınca sıkılıyorsunuz. Yeni ortamlara gitmek isteseniz de tembelliğiniz yüzünden evden çıkamıyorsunuz. Eşinizle ilgili küçük tartışmalar olabilir ama bu da her zamanki gibi çok büyümeden kapanacak.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır