Günlük Burç Yorumları: 5 Ağustos 2017

Günlük Burç Yorumları: 5 Ağustos 2017

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün iş hayatınızda gözde olmak için çok çaba harcayacaksınız. Çabanız karşılıksız kalmayacak. Ama abartı hareketlerden uzak durun. Daha çok sevilmek isterken tamamen gözden düşmeyin. Sizden uzun zamandır cevap bekleyen bir arkadaşınız var. Konu her ne ise arkadaşınızın sabrı tükenmek üzere. Siz de sakin kafayla düşünüp artık cevap vermelisiniz. Karşıt burcunuzda ilerleyen Satürn, kişiliğinizle ilgili sorunların abartmasına neden olacaktır. Sindirim sisteminizle ilgili mevsime bağlı problemler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bir süredir devam eden ilişkinizi rutin hale getirdiniz.. Sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı aksayan olayları gözden geçirmelisiniz, konuşmaktan kaçınmayın. İç dünyanıza dönme eğilimine gireceksiniz. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ama yalnız değilsiniz unutmayın sizi çok seven aileniz ve arkadaşlarınız var.

İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bazı işleriniz sizi duygusal olarak zorlayabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Gelecek zamanlar için birikim yapmaktan kaçınmayın. İkili ilişkilerinizde çeşitli sorunlar ve gerilimler ortaya çıkabilir. Haberiniz olmasa da bir arkadaşınıza dolaylı olarak bir iyilik yapmışsınız bunun mükâfatını ilerleyen zamanlarda alacaksınız. Evren her şeyin karşılığını elbet verecektir.

Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz)

Farklı fikirlerde olan kişilerle uzlaşmak sizi zorlayabilir. Uzlaşamadığınız konuları kişiselleştirmeyin. Sezgisel olarak güçlü bir dönemdesiniz. Karar verirken hislerinize daha çok güvenin.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 26 Eylül)

Bugün çalışma hayatınızla ilgili koşullarda değişiklikler yaşanacak. Bu gözünüzü korkutmasın. Her yenilik veya değişiklik kötü olacak diye bir şey yok. Belki de her şey sandığınızdan daha iyiye doğru gidecek. Uzun zamandır hayatınızda olmayan birisi sizinle iletişime geçmek isteyebilir.

Başak Burcu (6 Eylül - 22 Eylül)

Duygusal saplantılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz zaman, gerçekleri daha iyi görebiliyorsunuz. Mesleki alanda ilerlemek için yeniliklerin peşinden koşmaya devam edin. Bu çabalarınız karşılıksız kalmayacak. Çok düşünüp kafanızda olmadık şeyler kurmayın. Bazı şeyleri akışına bırakın.

Terazi Burcu (22 Eylül - 23 Ekim)

Ailenizi ilgilendiren konularda keyfinizi kaçıran durumlar olabilir. Bir ev veya arsaya yatırım yapabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızla bir araya gelip sizi çok şaşırtacak şeyler duyacaksınız.

Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)

Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Fikirlerinizi, mantık çerçevesinde değerlendirdiğinizi zannediyorsunuz ama aslında öyle değil. Gelen eleştirilerin hepsine kulak asmayın ama bazılarının doğruluk payı var. Çok sevdiğiniz iki yakınızın arasında arada kalabilirsiniz. Konuya dahil olmamanız daha iyi olur yoksa yanlış anlaşılabilirsiniz.

Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)

İkili ilişkilerdeki bencil davranışlarınızdan ve düşünce tarzından uzak durun. Uzun zamandır partneriniz bu özelliğinizi görmezden gelse de artık sabretmeyebilir. İlişkide hoşgörü gösterme sırası sizde artık. Kısa bir yolculuğunuz var.

Kova Burcu

Hafta sonuna kavuştum derken evdeki işler sizi çok yoracak. Arkadaşlarınızla birlikte fikir üretebileceğiniz bir ortama gireceksiniz. Fikirlerinize ne kadar önem verildiğini bir kez daha göreceksiniz.

Balık Burcu

Gelecek planları yaparken hesapta olmayan şeyler karşınıza çıkacak. Aşk yaşamınızda uzun vadede değişiklikler yapmak için daha kararlı olmanız gerekiyor. Sevdiklerinizle birlikte birkaç günlük bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır