Günlük Burç Yorumları: 6 Kasım 2017

Günlük Burç Yorumları: 6 Kasım 2017
Unimetre'den 6 Kasım 2017 günlük burç yorumunuz.

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Çevrenizdeki peki iyi niyetli olmayan insanların sözlerine karşı dikkatli olun. Çünkü iş hayatınızda ya da özel hayatınızda değer verdiğiniz insanlarla aranızın açılmasına sebep olabilir. Enerjiniz çok yüksek, sadece yönlendirme konusunda problem yaşıyorsunuz. Bugün biraz meditasyon yaparak üzerinizdeki fazlalıklardan, negatif enerjiden kurtulabilirsiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün dinamik bir ruh hali içindesiniz. Bu güzel enerjinizi iş hayatınıza yansıtabilir ve isteklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Detaylara dikkat etmeli ve insanların görüşlerini almaktan çekinmemelisiniz. Hayatınızdaki değer verdiğiniz insanların desteği sizi bazı konularda daha da cesaretli kılacak. 

İkizler Burcu (22 Mayıs - 22 Haziran)

Finansal konularda dikkatli olmalısınız; alacaklarınıza güvenerek harcama yapmayın, sonra zor durumda kalabilirsiniz. İşte arkadaşlarınızın görüşlerini yapıcı biçimde değerlendirin ve gereksiz tartışmalar içinde bulunmamaya özen gösterin. Bir süredir aile içinde problem olan bir konu artık çözüme kavuşabilir. 

Yengeç Burcu (23 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün iş hayatınızda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum karşısında sabırlı olmalı ve ilerleyen günlerde bu problemlerin kendiliğinden çözüleceğini göreceksiniz. Ben merkezli düşünmeyi bir kenara bırakın ve hayatınızdaki o özel insana değerinizi gösterin.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Kişisel hayatınızla ilgili yapmayı düşündükleriniz biri ya da birileri tarafından engellenebilir ve pek de dürüst olmayan durumlar içinde bulabilirsiniz kendinizi. N'olursa olsun sakin kalmalı ve insanların gerçek yüzünü görerek tepkinizi koymalısınız. Kimsenin planlarınızı bozmasına müsaade etmeyin. 

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Ailenizle tartışmamaya özen gösterin. Fikirlerinizin kabul görmesi için farkında olmadan baskıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sürpriz gelişmeler sizi bekliyor!

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün işte bazı gerginlikler yaşanabilir ve siz de buna tepkinizi gösterebilirsiniz. Tepkiniz eleştiri alsa da kısa bir süre sonra haklı olduğunuz ortaya çıkacak ve takdir edileceksiniz. Hayalini kurduğunuz projeyi hayata geçirmek için destek alabilirsiniz. 

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

Hayatınızdaki o özel insanla daha fazla zaman geçirmeye ve onu daha iyi tanımaya ve anlamaya çalışın. Maddi konularda kısmen rahatlayacak ve birikim yapabileceksiniz. Öyle bi' anda mucizeler yaratamayacağınızı bilmeli ve ona göre sabırla ilerleme göstermelisiniz.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Hayallerinizi gerçekleştirmek için ısrarcı bir tavır sergileyin. Zekânızı, iletişim gücünüzü çevrenize gösterin. Hissettiğiniz yüksek enerji birçok engeli aşmanızda size yardımcı olacak.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 21 Ocak)

Çevrenizde yaşanan bazı tatsız olayların içinde bulunmamaya gayret gösterin. Bu aralar gergin bir ruh haline sahipsiniz. Bugün maddi konularda şanslısınız.

Kova Burcu (22 Ocak - 19 Şubat)

Bugün sinirlenmeye çok müsaitsiniz. Sonraları pişman olacağınız bir şey yapmayın. Ve sakinliğinizi ne olursa olsun korumaya çalışın. Bi' anlık kararlarla huzursuz olmayın. Hayatınızda birçok şeyi değiştirme isteğiniz oldukça kuvvetli, bu güce sahipsiniz ama sadece doğru yer ve zamanda ve bu sizin elinizde.

Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

Bugüne kadar ertelediğiniz bir konu üzerine tekrar düşünmeye başlayacaksınız ve harekete geçeceksiniz.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır