Günlük Burç Yorumları: 7 Ağustos 2017

Günlük Burç Yorumları: 7 Ağustos 2017
Yeni bir hafta başlıyor. Hepimiz yeni haftanın bize hangi sürprizlerle geleceğini merak ediyoruz. Bakalım yıldızlar bize nasıl sürprizler hazırlıyor. 

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Yaşanan olaylar sonucu farkındalığınızın artacağı bir hafta başlıyor sizler için. Aile konularına karşı derin duygular içindesiniz. Omuzlarınıza daha fazla yük olmaya çalışmayın. Uranüs retro yaparken kişiselliğinizi sorguluyor. Ani değişimler söz konusu olabilir. Bunlar ani duygu değişikliği, ruh hali değişiklikleri olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Meslek hayatınızla ilgili konularda meslektaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra finansal konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. İkili ilişkiler bu hafta gündeminizin başlıca konusu olacak.

İkizler Burcu (22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcu (22 Mayıs - 22 Haziran)

Eğitim konularında sorumluluklarınız artabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yapmak istediğiniz atılımları başarıyla gerçekleştireceksiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, partnerinizle duygu çatışması yaşayabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden gelen haberlerle mutlu olacaksınız.

Yengeç Burcu (23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcu (23 Haziran - 22 Temmuz)

Belirsizliklerin yoğunlaşacağı bir döneme girmek üzeresiniz. En sevmediğiniz konulardan biri belirsizlik olsa da bu konuda sabırlı davranmanız gerekiyor. Bu dönemdeki sinirli halinizi sevdiklerinize yansıtmamaya çalışın. Aşk hayatınıza üçüncü kişilerin müdahale etmesine engelleyin. Ne kadar çok müdahale olursa işlerin o kadar karmaşık olacağını unutmayın.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Son dönemlerdeki aşırı iddialı duruşunuz göze batmaya başladı. Kendinizden emin bir tavırda olmanız elbette güzel bir şey fakat bunun ucunu sanki biraz kaçırmış gibisiniz. Sevdiğiniz insanların uzaklaşmasını istemiyorsanız bu konuda biraz daha dikkatli davranın.

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Çalışma arkadaşlarınızla beraber yeni eğitimler alabilirsiniz. Eğitimler sandığınızın aksine oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak. Duygusal konularda çok çabuk etki altında kalıyor ve düşünmeden kararlar alıyorsunuz. Son zamanlarda gereksiz detaylarla canınızı sıkıyorsunuz. Gülümsemeyi unutmayın her şey yoluna girecektir.

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

Gün içinde arkadaşlarınızla haberleşip planlar, organizasyonlar yapabilirsiniz. Uzun zamandır dışarı çıkmadığınız için iş çıkışı planlar yapmak size zor gelse de bu fırsatı kaçırmayın. İkili ilişkilerinizde daha esnek düşünün. Basmakalıp düşüncelerle partnerinizi bunaltmayın.

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

Gününüz istediğiniz gibi başlamamış olabilir. Ama hemen öyle depresif ruh haline bürünmeyin. Gün daha yeni başladı. Devamının da kötü olacağının garantisi yok. İyi düşünün iyi şeyler olsun.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

İşlerinizde ilerleme söz konusu. İşleriniz büyüdükçe sorumluluğunuzun da artacağını unutmayın, şimdiden bunun için hazırlıklı olun. Yakın çevrenizdekilerin yardımına koşacağınız bir gün. Yine yardımseverliğinizle gönüllerde taht kuracaksınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcu (22 Aralık - 21 Ocak)

Bir süredir kendi işinizin sahibi olma düşüncenizi gerçekleştirmek harika bir zaman. Bu konuda yıldızlar da sizden yana. Hala şüpheleriniz varsa bu konuda birkaç gün daha bekleyin fakat çok da ertelemeyin bu kararınızı. Kişisel yeteneklerinizde ön planda olacağınız bir hafta başlıyor. Sizi kıskananlar olacak.

Kova Burcu (22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcu (22 Ocak - 19 Şubat)

Bugün başınıza hangi olay gelirse gelsin sakin olmaya çalışın. Çevrenizdeki samimiyetsiz insanlardan bunalmış bir vaziyettesiniz. Bu yüzden yalnız kalmak istiyorsunuz bir süre. Kısa bir hafta sonu tatili size iyi gelecek.

Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

Gün içinde huzursuz hissedeceğiniz anlar olabilir. Bunu dışarı yansıtmayın özellikle iş ortamında. Yöneticileriniz bunu hissederse istemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışından gelecek bir yakınınız veya bir haber sizi mutlu edecek. Bütün o olumsuz ruh haliniz aniden değişecek.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır