Günlük Burç Yorumları: 8 Kasım 2017

Günlük Burç Yorumları: 8 Kasım 2017
Unimetre'den 8 Kasım günlük burç yorumu.

Koç Burcu

Yeniliklere her daim açıksınız, yeni şeyler yapmayı seviyorsunuz. Öncelikle insan yapısı sizin için oldukça önemli; iyi niyetli olması ne kadar güzel olsa da aynı zamanda en kötü özelliklerden biri de diyebileceğimiz herkesi kendiniz kadar iyi sanmanız. 

Boğa Burcu

Sessizlikten hoşlanıyorsunuz, sizin için huzur ve rahatlığı ifade ediyor. Eğer ki bir ortamda bulunmaktan huzursuzsanız bu yüzünüzden hemen okunuyor.
 
İkizler Burcu

Aslında dışarıdan görüldüğü gibi değillerdir ikizler burcu, arkadaş canlısıdır. Kaldı ki uyum konusunda uzmanlardır.
 
Yengeç Burcu

Hayalperest bir yapıya sahipsiniz; ince zekanız ve düşünceli tavırlarınız çevrenizdeki herkes tarafından bilinmekte. Hassas bir ruha sahipsiniz.
 
Aslan Burcu

Her zaman ön planda olmayı tercih ediyorsunuz. Bu tercihinizi bugün belki de iş hayatınızda uygulayabilirsiniz. Unutmayın ki liderlik özelliği taşıyorsunuz!
 
Başak Burcu

Çok ince bir zekâya sahipsiniz, bu nedenle detaylar sizin için önemli. Bugün yardım bıraktığınız işleri tamamlamak için harika bir gün! Çünkü başak burçları bir işi yarım bırakmayı hiç ama hiç sevmezler!
 
Terazi Burcu

Uyumluluk konusunda hayranlık uyandırıyorsunuz. Nezaket tavırlarınız ise göz dolduran cinsten. Bugün uzun zamandır görüşmediğiniz, zamanında çok iyi anlaştığınız biri ya da birileriyle tesadüfi bir karşılaşma yaşayabilirsiniz.
 
Akrep Burcu

Hayal gücünüz oldukça geniş. Hayal kurmayı seviyorsunuz. En kötü özelliğiniz ise kurnaz olmanız ne yalan söyleyelim. Kimseye kendinizden bahsetmiyorsunuz. Belki bugün yeni insanlarla tanışıp onlarla sohbet etmek ruhunuza iyi gelebilir.
 
Yay Burcu

Özgürlük sizin için her zaman ön planda! Etkinliklere katılmaktan keyif alıyorsunuz. Bu aralar çok değer verdiğiniz biriyle bir organizasyonun içinde bulabilirsiniz kendinizi. 
 
Oğlak Burcu

Bugünlerde pek bir durgunsunuz, ağır başlılığınızı koruyorsunuz. İş hayatınızda bu ağır başlı haliniz dikkat çekecek. Takdir edilesi davranışlarda bulunmanız oldukça önemli.
 
Kova Burcu

Bugün, gelecek üzerine planladıklarınızın üzerinden tekrar geçin ve bütçenizi ilk aşamada çok zorlamadan bu planlarınıza başlayın. Özgünlük sizin için çok önemli, entelektüel tavrınız çevrenizdeki insanlar tarafından dikkat çekiyor. 

Balık Burcu

Herkese bir kucak olabilmeyi çok iyi başarıyorsunuz. Bu aralar çok sevdiğiniz insanların dertlerini dinleyebilir, onlara verdiğiniz tavsiyeler sayesinde ruhlarındaki negatif enerjileri atabilirsiniz. Kendinize fazla yüklenmeyin, meditasyon ile üzerinizdeki fazlalıklardan kurtulun.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır