Her Gencin Seyretmesi Gereken 5 Gençlik Filmi

Her Gencin Seyretmesi Gereken 5 Gençlik Filmi
Gençlik filmleri denilince akla gelen hüzünlenmelerin dahi oldukça kısa süreli olduğu genel olarak güldüren ve neşelendiren dakikaların yaşanacağı geliyor. Her gencin seyretmesi gereken 5 gençlik filmi listesinde e çok beğeni alanlara yer verdik.

Puding ( The Duff ) - 2015 Yapımı

Puding ( The Duff ) - 2015 Yapımı

Konusu: Lise son sınıf öğrencisi olan Bianca, pek bakımlı olarak sayılmaz. Bianca’ nın okul arkadaşlarını onu bakımsız gördüğünü öğrenmesi ile okulun en popüler kızı ile olan kıyasıya mücadelesi anlatılıyor.

Asla Pes Etme ( Never Back Down 2) - 2011 Yapımı

Asla Pes Etme ( Never Back Down 2) - 2011 Yapımı

Konusu: Zeck, Mick ve Justin’in hayatları eski bir dövüşçü olan Tim ile kesişir. Zeck ve Mick ‘in dövüş konusunda deneyimi olsa da Justin oldukça sıradan bir gençtir. Bu gençlerin dövüş eğitimini Tim’den alması sonrasında yer altı dünyasına girişleri konu alındı. “ Asla Pes Etme “ sinema filminin ilk serisini izledikten sonra bu bölümü izlemeniz de mümkün.

Biz Size Döneriz - 2017 Yapımı

Biz Size Döneriz - 2017 Yapımı

Konusu: Yerli yapım olan “ Biz Size Döneriz “ komedi ve gençlik film kategoride yer alıyor. İş görüşmesinin en fazla ne kadar kötü gidebileceğine dair tüm detayları kahkaha ile izleyeceğiniz filmde bir gencin iş görüşme deneyimi ve başından geçen ilginç olaylar konu alınıyor.

Sosyal Fobi ( SocialPhobia ) - 2014 Yapımı

Sosyal Fobi ( SocialPhobia ) -  2014 Yapımı

Konusu: Polis olmak konusunda oldukça istekli olan iki gencin başından geçen oldukça ilginç bir olayı aktaran film de gençlerin ölen bir asker ile ilgili olarak yapılan kötü yoruma sinirlenmeleri ile başlıyor. İki kafadarın bu kişiyi bulup canlı yayın yaparak evine girmesi ile ilginç olaylar yaşanmaya başlıyor.

Evlen Benimle ( With This Ring ) - 2015 Yapımı

Evlen Benimle ( With This Ring ) - 2015 Yapımı

Konusu: Sevdikleri arkadaşlarının düğününe katılan ve oldukça eğlenen üç kızın bir yıl içinde uygun damadı bularak evlenecekleri sözünü vermeleri ile başlar. Fakat işler hiç de istedikleri gibi gitmez. Üç kızın bir yıl içinde yaşamlarında oluşan olayların anlatıldığı komedi ve gençlik filmidir.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır