Her Gün Evden Kaçan Köpek İnsanlara Vefa Dersi Verdi!

Her Gün Evden Kaçan Köpek İnsanlara Vefa Dersi Verdi!
Mehmet İlhan ve köpeği Cesur arasında çok güçlü bir bağ vardı. Cesur, sürekli Mehmet İlhan’ın yanındaydı. Mehmet İlhan hastaneye kaldırıldığında bundan en çok etkilenen sadık dostu Cesur oldu.

Mehmet İlhan’ın oğlu Ali İlhan; “Babam felç olduğundan beri Cesur onun daha çok üstüne düşmeye başladı. Babam hastanede son günlerini geçirirken Cesur yemek yemeyi bıraktı.” şeklinde konuştu.

Mehmet İlhan, rahatsızlandıktan bir süre sonra hayatını kaybetti. Babası ölünce Cesur’a Mehmet İlhan’ın oğlu Ali bakmaya başladı. Köpek ara sıra evden kaçmaya başladı. Saatler boyunca dışarıda kaldıktan sonra eve dönüyordu. Ali köpeğin nereye gittiğini merak etti ve bir gün onu takip etti.

Ali, Cesur’un her gün evden kaçıp nereye gittiğini görünce gözyaşlarına boğuldu. Cesur’un babasını ne kadar sevdiğini ve özlediğini o an daha iyi anladı.

Meğer Cesur, her gün evden kaçıp hayatını kaybeden sahibinin mezarının başucunda bekliyormuş. Mezarlık bekçisi, Mehmet İlhan’ın oğlu Ali’ye köpeğin her sabah gelip mezarın başında bu şekilde beklediğini söylemiş.

Ali İlhan ve Cesur her gün Mehmet İlhan’ın mezarını ziyaret etmeye devam ediyorlar.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır