Huzurevinde kalan annelerinin odasına gizli kamera yerleştirdiler. Acı gerçekle yüzleştirler!

Huzurevinde kalan annelerinin odasına gizli kamera yerleştirdiler. Acı gerçekle yüzleştirler!
Minnie Graham isimli kadın yaşlanınca tek başına yaşayamayacağını düşündü ve huzurevine yerleşmeye karar verdi. Minnie Graham’ın çocukları ve torunları yaşlı kadını sık sık ziyarete geldiler. 

Minnie için ilk başlarda her şey yolunda gidiyordu fakat bir süre sonra huzurevi çalışanlarını şikâyet etmeye başladı. Kendisine kötü davrandıklarını ve hatta şiddet uyguladıklarını söyledi. Söylediğini kanıtlar şekilde de vücudunda morluklar vardı. Huzurevi müdürü morlukların yaşlı kadının tekerlekli sandalyeden düşmesi sonucunda oluştuğunu belirtti.

Minnie’nin ailesi buna şüpheli yaklaştı. Daha fazla kanıt için kolları sıvadılar: Minnie’nin odasına bir gizli kamera yerleştirdiler. 

Gizli kamera görüntülerini izleyince çok şaşıran ailesi; izledikleri görüntüde iki hemşire Minnie’ye şiddet uyguladığını, hatta yaşlı kadına duş aldırdıktan sonra kirlilerini kadının ağzına sokmaya bile çalıştıklarını gördüler.

Görüntüler karşısında şaşkınlığa uğrayan aile hemen polise haber verdi. Hemşirelerin huzurevindeki görevlerine son verildi. Fakat lisanslarını kaybetmediler ve diğer huzurevlerinde çalışmaya devam ettiler.

Umarız bu çalışanlar diğer çalıştıkları yerlerde aynı hatayı yapmaya devam etmezler.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır