Huzurevinde Yine Bir Bakıcı Dehşeti Yaşandı

Huzurevinde Yine Bir Bakıcı Dehşeti Yaşandı
Camille, Alzheimer hastası annesi Helen için uzun araştırmalar sonrası ‘harika’ bir huzurevi buldu. Daha doğrusu Camille öyle olduğunu düşünüyordu. Bir süre geçtikten sonra huzurevinde neler olduğundan, annesine pek de iyi davranılmadığından şüphelenmeye başladı.

Annesi için bir huzur evi arayan ve sonunda istediği gibi bir huzur evi bulan Camille başına geleceklerinden habersizdi. İlk başta her şey yolunda giderken bir süre sonra annesinin gözünde morluklar olduğunu gördü ve annesinin odasına gizli kamera yerleştirdi.

Gizli kamera yerleştirdikten sonra Camille acı gerçeği öğrendi. Hastabakıcıların yaptıkları cani davranışları izledikçe Camille gördüklerine inanamadı. Hastabakıcılardan biri Camille’in annesini korkutacak davranışlar yapıyor, birileri odaya izinsiz girip yaşlı kadının eşyalarını alıp gidiyor. Yaşlı kadını temizlemeye gelen başka bir hastabakıcı ise insan dışkısının olduğu bezi kadının yüzüne sürüyor. 

Camille hemen huzurevi müdürünün yanına gitti ve bu görüntüleri gösterdi. Müdür, disiplin boşluğu olduğunu kabullendi ve bir daha asla böyle bir olayın yaşanmayacağını belirtti. 

Yaşlı insanlara canice davranan bütün çalışanlar işten kovuldu. Camille, bu olaydan sonra annesini huzurevinden aldı. Bir süre sonra eski çalışanlardan birinin tekrar işe başladığını öğrenen Camille durumu hemen yetkililere bildirdi. Yetkililer hem işe geri alınan eski çalışanı hem de huzerevi müdürünün işine son verdi.
İzlemeye yüreğiniz dayanırsa işte huzurevindeki vahşetin görüntülerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır