iOS 11.0.1 Güncellemesi Hızlı Çıktı Hemen İndirebilirsiniz!

iOS 11.0.1 Güncellemesi Hızlı Çıktı Hemen İndirebilirsiniz!
Apple yeni iOS 11 mobil işletim sistemini 19 Elül’de kullanıcılarına sunmuştu.  iOS 11 için ilk resmi güncellemeyi de vakit geçirmeden piayasa çıkardı. iOS 11.0.1 sürüm adı ile çıkan güncellemenin, 19 Eylültarihinde sunulan en güncel sürümden tam bir hafta sonra yayınlanması iOS 11 ile ilgili seslendirilen şikayetlerin etkili olduğunu da gösteriyor.
Yeni iOS 11.0.1 sürümü ile peki neler değişiyor...

iOS 11.0.1 adı altında gelen yeni güncelleme, iOS 11 yayınlanmasından sonra seslendirilen irili ufaklı sorunların giderilmesini sağlıyor. Apple sürüm notlarında güncellemenin hem iPhone hem de iPad için düzeltmeler içerdiğini ifade etmekle beraber çok fazla detay vermiyor kullanıcılara.

Yeni sürümle birlikte yeniden tasarlanan Kilit Ekranı deneyimi, yeni özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, yeni Siri sesi ve tasarımı tamamen değişen App Store gibi yenilikler iOS kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu.

Güncellemeyi Ayarlar menüsü üzerinden hemen indirmek için Ayarlar>Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca, iTunes yazılımı üzerinden de güncelleme işlemini hemen gerçekleştirmeniz mümkün. 
Bakalım yeni güncelleme iOS 11 ile ilgili sorunları ne kadar minimize edebilecek...

IPhone'unuzda veya iPad'inizde iOS indirdiğinizde elinizdeki Apple modeli ile uyumlu çalışacak mı? 


Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır