İrem Derici'nin Sağlık Durumuyla İlgili Kötü Haber Geldi!

İrem Derici'nin Sağlık Durumuyla İlgili Kötü Haber Geldi!
İrem Derici yaklaşık bir haftadır özel bir hastanede tedavi görüyor. Ünlü sanatçının sağlık durumu ile ilgili son açıklama yapıldı. 

Ünlü sanatçı İrem derici, 18 Eylül Pazartesi günü Acıbadem’de bulunan özel bir hastaneye sevk edildi. Sağlık durumu ile ilgili yapılan son açıklamalara göre Derici yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

İrem Derici’nin tedavi gördüğü hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran; “Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.” Açıklamalarında bulundu.

SEVENLERİ HASTANEYE AKIN ETTİ

SEVENLERİ HASTANEYE AKIN ETTİ

Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin rahatsızlığını öğrenen yakınları ve sevenleri hastaneye akın etti. Hastaneye gelenlerden biri de ünlü şarkıcı Merve Özbey’di. Özbey; “Hepimizin bildiği doktorunun yaptığı açıklama. Yoğun bakımda olduğu için sadece aile girebiliyor. Biz de göremedik henüz. Herkes içeride zaten. Dışarıda işlerimiz var onları halledip tekrar geleceğiz. Umudumuz iyi olması herkesin duasını bekliyoruz. Bir önceki hastaneye göre şu an daha iyi tabi. Tam açıklama yapacak bir şeyim yok benim de bildiğim sizin bildiğinizle aynı. Daha iyiye gittiğini duyduk. Hepimiz birazcık daha ümitlendik. Kritik bir durumu var mı bilmiyorum ama geldiğinde sağlıktan dolayı biraz şikayetleri vardı. Şimdi daha iyi biz de akşam doktorunun açıklamasını bekliyoruz. Konuşabiliyor. Her şey yolunda. İnşallah her şey yoluna girecek. İrem güçlü kızdır toparlar.” ifadelerini kullandı.

İrem Derici’yi ziyaret edenler arasında Gonca Vuslateri de vardı. Vuslateri; ”Ben iyi bir enerji alıyorum. Bir şey olacağını düşünmüyorum. Ailesi üzgünler biraz ama sonuçta takibinde oldukları bir tedavi sürecindeler ama her şey yoluna girecek.” dedi.
Tedavisi devam eden İrem Derici diğer konserlerini de iptal etmek zorunda kaldı. Derici, vereceği 3 konseri daha doktor raporuyla iptal etmek zorunda kaldı.

Ünlü şarkıcı iptal ettiği konser haberlerini Instagram hesabından duyurdu:

Ünlü şarkıcı iptal ettiği konser haberlerini Instagram hesabından duyurdu:


“Tedavi sürecim devam etmekte olduğu için; 20 Eylül Ankara Atılım Üniversitesi
23 Eylül Yenikapı (Samsun tanıtım günleri)
24 Eylül İstanbul Çekmeköy konserlerim doktor raporu ile iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederim. Sizlerle buluşmam için bana bol bol dua edin.” 

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır