Kendisine 'Şişman' Diyen Eşini 7 Yıl Sonra Nasıl Utandırdı!

Kendisine 'Şişman' Diyen Eşini 7 Yıl Sonra Nasıl Utandırdı!
Yine kararlı ve cesur bir kadının isterse neler başaracağını anlatan bir hikâye ile karşınızdayız. Bugünkü hikayemizin başkahramanı Alvina Rayne.

Alvina Rayne Pensilvanya’nın Philadelphia şehrinde yaşıyor ve iki çocuk annesi. Zorlu ilişkisine rağmen her zaman zayıf-fit bir kadındı. Erkek arkadaşı tarafından hakarete uğrayan Alvina depresyona girdi ve abur cubur yemeye başladı. Ruhsal ve fiziksel olarak çöken kadın 112 kiloya ulaştı. 

İki çocuk annesi kadın evin içinde yürümekte zorlanmaya başladı, anksiyete atakları ve yüksek tansiyonla hayatını daha da zorlaştırdı. Bunların yanında erkek arkadaşı ona sürekli şişman ve çirkin olduğunu söylüyordu.


Yıllarca uğradığı sözlü taciz, hakaretlere artık dayanamayan Alvina, bu gidişata bir son vermeye karar verdi ve erkek arkadaşını terk etti.

Sağlıklı beslenmeye ve hayat tarzını değiştirmeye başladı. Kötü alışkanlıklarını bıraktı. 

Zamanla da bu sabrının ve kararlılığının sonucuna vardı. Alvina verdiği 60 kilo sonrasında tanınmayacak hale geldi.

Kendisine hakaret eden ve Alvina’nın terkettiği eski erkek arkadaşı tekrardan bir araya gelmek için Alvina’ya yalvardı fakat Alvina kabul etmedi.

Alvina, kendisine değer veren ve onu seven Sascha isimli bir adamla tanıştı. İlk görüşte âşık olan ikili şu anda mutlu bir evliliğe sahip.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır