Metroda Köpeğini Isırmaya Başlayan Kadına Yolculardan Biri Öyle Bir Tepki Verdi ki…

Metroda Köpeğini Isırmaya Başlayan Kadına Yolculardan Biri Öyle Bir Tepki Verdi ki…
Gün geçmiyor ki hayvanlara şiddet uygulanmasın. Yine bir şiddet haberi var. Kanada’nın Toronto kentinde insanlar metroda sıradışı bir sahneye tanık oldular. Metroya köpeğiyle beraber binen bir kadın insanların gözü önünde köpeğini ısırmaya başladı. 

Köpeğine şiddet gösteren kadını görenler hemen tepki vermeye başladı. Yolculardan biri her şeyi kameraya aldı ve kadının şiddet gösterisi an be an kayıt altına alındı.

Toronto’da evcil hayvanı köpeğiyle beraber metroya binen kadın bir süre sonra köpeğine şiddet uygulamaya başladı. Hatta bir ara köpeğini ısırmaya başladı. Metrodaki insanlar kadının davranışını şaşkınlıkla izlediler.

Şiddete maruz kalan köpek bu durumdan rahatsız oldu ve sahibinden uzaklaşmaya çalıştı. Ama kadın köpeğini rahatsız etmeye devam etti. Yolculardan biri bu acımasız kadının yaptığı her şeyi telefonuna kaydetti. Bir diğer yolcu da köpeği vurmaması ve ısırmaması için kadını uyardı. Köpeğin sahibi acımasız kadın kendini uyaran yolcuya bağırarak hakaret etmeye başladı. Olay daha fazla büyümeden metrodaki görevli devreye girdi. 

Videoyu çeken Roxy Huang; “Bir görevli makinistin yanına gitti. Metro bir anda durduruldu. Üç metro görevlisi aynı anda gelip kadını metrodan indirdiler.” şeklinde konuştu.

Kadının metrodan indirilmesinin ardından acımasız kadın polise şikayet edilmiş ama polis kanıt olmadığı gerekçesiyle köpeği kadının elinden alamamış Videoyu çeken Roxy Huang sayesinde video internette hızla yayılınca polislere yeterli kanıt sunulmuş olduğu için zavallı köpek acımasız kadının elinden kurtarılmış. 

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır