Parası Yokmuş Gibi Davranan 10 Zengin Ünlü

Parası Yokmuş Gibi Davranan 10 Zengin Ünlü
Zenginliğin içinde mütevazi bir hayat nasıl yaşanır merak ediyorsanız doğru içeriktesiniz! Haydi gelin hep birlikte öğrenelim! 

Jaden Smith

Jaden Smith

Listemizin ilk sırasında Will Smith’in oğlu Jaden Smith’i görüyoruz. Ailesinin serveti yaklaşık 500 milyon dolar; ama bu ünlü çocuk sanki yoksulmuş gibi yaşıyor. Zira zamane çocuklarının paraya olan bağımlılıklarını ve lükse ne kadar meraklı olduklarını hepimizi biliyoruz. Ancak Jaden Smith’in kıyafet konusunda bile oldukça tutumlu olması, tüm dünyanın bildiği bir gerçek. Babasının yaptığı şu açıklama da durumu özetler nitelikte: “Jaden’in 3 pantolonu ve 5 tişörtü var. O, paraya bağımlı bir kişi haline gelmeyi reddediyor. Bu duruma saygı duyduğumu da söylemeliyim.”

Shia Labeouf

Shia Labeouf

Zengin olup yoksulmuş gibi görünen bir diğer ünlü isimse, Transformers serisinin yıldızı Shia Labeouf. Kariyerinde sağlam adımlarla ilerleyen başarı oyuncu, milyon dolarlık servete sahip olsa da bunun gösterişini yapma taraftarı değil gibi gözüküyor. Labeouf, ailesi ya da arkadaşlarıyla birlikte ne zaman dışarı çıksa, evsiz biri zannediliyormuş. Farklı görünmeyi seven Labeouf, genellikle eski çizmeler, kirli pantolonlar ve yırtık gömleklerle görüntüleniyor.

Kendrick Lamar

Kendrick Lamar

Hip-hop dünyasının en büyük yıldızlarından biri olan Kendrick Lamar’ı hepimiz tanıyoruz. Amerika’nın en çok satanlar listesinde olan albümleriyle büyük bir hayran kitlesi edinen Lamar, son zamanlarda Reebok’un da içinde olduğu birçok sponsorluk anlaşmasına imza attı. Banka hesabında 11 milyon doları olan ünlü, parasını boşa harcamak taraftarı olmadığını açıkça belirtiyor. Kaliforniya eyaletinde bir şehir olan Compton’da doğup büyüyen ünlü sanatçı, nereden geldiğini hiçbir zaman unutmayacağını dile getiriyor. Ayrıca Kendrick Lamar; eskiden ne ailesinin ne de kendisinin çok paraya sahip olduğunu belirtiyor. İşte bu yüzden de her bir doların onun için önemli olduğunu vurguluyor. Sonuçta anlaşılan o ki Lamar’ın kirli kıyafetleri ve yoksul görünümü, onun için hiç dert değil!

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Hannah Montana’nın yıldızı Miley Cyrus, Los Angeles’te milyon dolarlık bir eve sahip olmasına rağmen sanki zengin değilmiş gibi davranıyor. Ünlü ismin son zamanlarda, “Jimmy Kimmel Live!” isimli talk show programına yaptığı açıklama da durumu kanıtlar nitelikteydi. Çünkü Miley Cyrus, üzerindeki kıyafetleri ucuz dükkanlardan ve yalnızca birkaç dolar karşılığında satın aldığını açıkladı. Hatta ünlü şarkıcı, 2 dolarlık ürünlerden oluşan bir peruk koleksiyonu olduğunu bile söylemiş. Sonuçta Miley Cyrus, eğer çok önemli bir davete katılmıyorsa, değeri en fazla 10 dolar olan günlük kıyafetler kullanıyormuş.

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Ünlü oyucuyu, “Evde Tek Başına” filminin yıldızı olarak hatırlayacağınızdan eminim. Culkin, 90’lı yılların başarılı yapımının kahramanı olan o yaramaz çocuk! Sonuçta Evde Tek Başına’nın ardından birkaç hit filmde daha yer alan Macaulay Culkin’in hala 15 milyon dolarlık serveti var. Ancak ünlü isim, hiç parası yokmuş gibi evsiz barınaklarında takılıyor. Peki, neden mi? Çünkü oyuncunun yıllardır devam eden bir uyuşturucu bağımlılığı var ve anlaşılan o ki Culkin, evsizlerin arasında kendini daha iyi hissediyor.

Michelle Williams

Michelle Williams

Destiny’s Child’in eski üyesi olarak tanınan Michelle Williams için grubun en yeteneksizi tanımının yapıldığını da duymuş olabilirisiniz. Geçen sene poor hashtagiyle birlikte, Williams için bir kampanya bile başlatılmıştır. Ancak sanılanın aksine ünlü ismin milyon dolarlık bir serveti var. Güzel sanatçı, yalnızca bunu belli etmeyi sevmiyor. Üzerinde sürekli aynı kıyafetlerle dolaşan Michelle Williams için yoksul görünümlü değil de mütevazı tanımı yapılsa daha doğru olur diye düşünüyorum.

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in ne kadar zengin olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki, bu kadar çok paraya sahip olan ismin, ne kadar sade bir hayat yaşadığını biliyor musunuz? Zuckerberg, hemen her gün aynı kıyafetleri giyiyor. Bunun yanında, ünlü dahinin eşine aldığı gelinliğin fiyatı da yalnızca 4.500 dolar. 41.4 milyar dolarlık bir serveti olan Zuckerberg, görünen o ki para harcamaktan ve lüks yaşam tarzından pek hoşlanmıyor.

Kesha

Kesha

Kesha da para harcama yanlısı olmayan bir ünlü. Üzerindeki kıyafetleri çoğunlukla el yapımı olan Kesha, gerçekten hiç parası yokmuş gibi bir görünüme sahip. Ünlü ismin para harcama konusunda neden böyle davrandığını da bir zamanlar evsiz olduğuna bağlayabiliriz. Bir zamanlar marketlerden yiyecek çalarak günü geçiren Kesha, kendisi için bir önemi olmayan eşyalara servet harcamanın aptallık olduğunu düşünüyor.

Robert Pattinson

Robert Pattinson

Sıradaki isim Alacakaranlık Kuşağı’nın yıldızı Robert Pattinson. Son yıllarda tüm dünya tarafından tanınan bir aktör olan Pattinson da zenginliğiyle gösteriş yapmayanlar arasında yer alıyor. Eski pantolonlar ve ayakkabılarla dolaşan Pattinson, kirli sakalıyla birlikte evsizleri andırıyor. Diğer taraftan oyuncunun bu tarzıyla gayet mutlu olduğunu görüyoruz. Zira hayranları tarafından çoğunlukla tanınmayan Pattinson, bu şekilde rahatlıkla dışarı çıkabiliyor.

Eminem

Eminem

Dünyanın en ünlü rap yıldızlarından biri olan Eminem de yaşam tarzıyla bizi şaşkınlığa uğratanlardan. Detroit’te yaşayan sanatçı, özensiz ve bol kıyafetler giyiyor. Medyaya yakalanmaktan hoşlanmayan Eminem, kıyafetleriyle bunu gayet iyi başarıyor. Sonuçta, parasıyla gösteriş yapmayı sevmeyen Eminem de oldukça mütevazi bir yaşam sürüyor.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır
Merve Kevser Yüksel 20 Temmuz 2017

Küçük bir google araması dahi hiç de ''mütevazi'' olmadıklarını gösteriyor.