Sadece 3 Malzemeyle Aracınızı İlk Alındığındaki Haline Dönüştürün

Sadece 3 Malzemeyle Aracınızı İlk Alındığındaki Haline Dönüştürün


Araba satın almak gayet mantıklı bir yatırımdır. Alacağınız arabayı almadan önce internet sitelerinde fiyat soruşturması yaparsınız, galerilere gidersiniz ve aracı tanıdığınız birisine kontrol ettirirsiniz.Pahalı olsa da sıfır kilometre araba almanın tadı başkadır. Sorunsuz çalışır, temizdir ve güvenlidir.Ancak maalesef sonsuza dek böyle kalmaz. Haftalık olarak aracınızın iç bakımını yaptırmanız gerekir.Aracımızın dışını temizletmek kolayken iç temizliği biraz gayret ve zaman gerektiriyor. Size vereceğimiz ipuçlarını kullanarak aracınızın iç temizliğini gönül rahatlığıyla ve kolayca yapabilirsiniz.Tek ihtiyacınız olan üç malzeme.


Malzemeler:  • Soda

  • Bulaşık deterjanı

  • Beyaz şarap sirkesi

  • Fırça

  • Sprey şişesi


Halıları yıkamak kolay görünebilir ancak temizliğinin düzgün şekilde yapılması çok zordur. Bazı araç sahipleri paspasa sadece su tutuyorlar. Ancak bu yöntem temizlenmesi için yeterli olmuyor.Verdiğimiz malzemeleri spreş şişesinin içine boşaltın ve çalkalayın. Aracınızın paspasına spreyi sıkın.Doğru duydunuz. Tek yapmanız gereken sodayı, bulaşık deterjanını ve sirkeyi sprey şişesinin içine göz kararı boşaltmak ve spreyi paspasa sıkıp 3 dakika beklemek.Daha sonra paspası suyla yıkayıp fırçalayabilirsiniz.
Karışımı koltuklarınız için de kullanabilirsiniz. Ancak koltuklarınızı bezle temizlemeniz gerekiyor, fırçayla değil.Size tarifini verdiğimiz spreyi aracınızda bulundurmanız kötü bir fikir değil, öyle değil mi? Bir şey dökülürse hemen kullanabilirsiniz.


Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır