Sevgilinizin Sizden Ayrılacağını Gösteren 6 İşaret

Sevgilinizin Sizden Ayrılacağını Gösteren 6 İşaret
Sevgilinizin sizden ayrılacağını bilmek ne kadar acı verici olsa da önceden hazırlıklı olmanız bu durumu kolaylaştıracaktır. İşte ilişkinizin biteceğine dair önemli 6 işaret.

Sezgileriniz

Sezgileriniz

Sezgileriniz size bir şeylerin ters gittiğini söylüyorsa buna güvenin ve sevgilinizle bu durumu konuşmak için uygun bir zaman bulun. Konuşmayı erteliyor ve bahaneler üretiyorsa ayrılık için kendini hazırlamış anlamına gelir.

İlgisizlik

İlgisizlik

Önceden romantik yemek programları yapıp, hediyeler alırken bir anda ilgisizliğe başladıysa bir şeyler ters gidiyor demektir. 

Arkadaşlıklar

Arkadaşlıklar

Arkadaş canlısı ve sosyal olmakla sizden ayrıldığında yanında koşacağı birini hayatına sokmak arasında büyük bir fark vardır. Sevgiliniz bir anda karşı cinsten çok sayıda arkadaşlıklar edinmeye başladığında bunu da bir sinyal olarak kabul edebilirsiniz.

Tartışmalar

Tartışmalar

Eskiden aranızda idare ettiğiniz, görmezden geldiğiniz şeyler artık karşı tarafı rahatsız edecek bir boyuta gelmiş ve her zaman tartışmaya neden oluyorsa bu genellikle en belirgin ayrılık sinyali olur.

İletişimsizlik

İletişimsizlik

İlişkinin başlarında sürekli iletişim halinde olduğunuz sevgiliniz ile artık gün içinde konuşmak bir hayal halini aldıysa bu sizinle konuşmak için vakit ayırmıyor anlamına gelir.

Davranışlar

Davranışlar

Onu rahatsız eden ve kıskanmasına engel olamadığı hareketleri artık onun için sıradan şeyler gibi gözüküyorsa bu da sinyallerden biridir. Örneğin telefonunuza gelen bir mesajı kıskanmaz, ilgi göstermediğiniz için üzüldüğünü belli etmez.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır