Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın Aşk Hikayesi Nasıl Başladı?

Şeyma Subaşı  ve Acun Ilıcalı’nın Aşk Hikayesi Nasıl Başladı?
Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın ilişkisini merak edenler için Unimetre olarak 2009'dan bu güne bu aşka dair tüm bilgileri sizler için yazdık...

1.

1.

2009 yılında Acun’un ‘’Var Mısın Yok Musun’’ Programında ilk kez o zaman ekranlarda görmüştük.

2.

2.

Şeyma Subaşı o zaman henüz 20 yaşındaydı ve yarışmacı olarak 69 Bin TL para kazanarak ayrılmıştı.

3.

3.

Bu yarışmanın ardından, 'Yok Böyle Dans' isimli yarışmasının kostümlerini tasarlaması için birine ihtiyaç olunca, o dönem moda tasarımı okuyan kardeşi Şeyma Subaşı’yı bu görev için önermişti.

3.

3.

1990 doğumlu Şeyma Subaşı, bu programdan önce Deniz Akkaya’nın sunduğu ‘’Deniz Akkaya ile Top Model’’ yarışmasında katılmış ve derece sahibi olmuştu.

4.

4.

İlişkiye sebep olan kişi olarak kabul edilen Şeyma Subaşı, ilişkinin başından beridir Acun Ilıcalı’ya ve ilişkisine sahip çıktı.

5.

5.

Hülya Avşar’ın programına davet edilen Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamalarla herkesi şok etmişti.

6.

6.

Açıklamalarına sert bir şekilde eklemeler yapan Ilıcalı, "Ünlü olduğunuz zaman basın takip ediyor. Şeyma da Instagram kullandığı için basın için önemli bir malzeme oluyor. Bu konuyla ilgili uzun konuşmak istemiyorum, diyebileceğim tek bir şey var, Türkiye'nin yanlış bildiği bir konu var. Şeyma'yı zamanında görüp beğenen ve arkadaşlık teklif eden bendim.' Diyerek ilişkiyi başlatan ve sevgilisine sahip çıkan kişinin kendisi olduğunu itiraf etmişti.

7.

7.

Sonra ise şu sözlerle bir kez daha tüm her şeyi açıkladı: ' O dönem için hamle olarak yanlış bile olsa hiçbir zaman Şeyma, 'Acun beraber olalım, beni gezdir, bir hayat yaşamak istiyorum' demedi. Dışarıdan algısal olarak yanlış görünen tek konu bu. Şeyma-Acun ilişkisinde onu ikna eden ve ilişkiyi sürdüren benim. Başından beri kafaya taktım, mutlu bir ilişki yaşıyorum. Kızlara baktığımız zaman Instagram dünyaları var. Şeyma'nın da kendine ait bir dünyası var ve o dünyada yaşıyor. O konuda başarılı buluyorum kendisini.’ Diyerek açıklamalarını destekledi. Onlar için, İlişkinin en güzel dönemleri kızları Melisa’nın doğumundan sonra başlamış oldu.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır