Snapchat Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz İşinize Yarayacak Hileler

Snapchat Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz İşinize Yarayacak Hileler


Video düğmesine basmadan video kaydetmek1.Telefonunuzun Ayarlar kısmına gidin2.Genel kısmını seçin3.Erişilebilirlik menüsüne tıklayın4.Etkileşim menüsünün altında yer alan AssistiveTouch özelliğini açın. Bunun açılmasıyla ekranınızın sağ köşesinde bir ikon belirecek.5.Yeni Hareket Yarat alanına tıklayın, ekrana dokunarak dilediğiniz uzunlukta parmağınızı hareket ettirin ve bunu kaydedin.6.Snapchat’i açın ve video kaydetmeden önce ekranda beliren yuvarlak ikona tıklayın.7.İkona tıkladığınızda açılan menülerde “Özel” kısmını tıklayın ve daha önce kaydettiğiniz ismi seçin ve videonuzu kolayca paylaşın.


Telefonunuzun Zoom Ayarlarını Kullanın..Eğer ünlülerin snaplerinde olduğu gibi ben de sanatımı konuşturmak istiyorum diyorsanız bu özellik sizin için;iOS1.Telefonunuzun Ayarlar kısmına gidin2.Genel kısmını seçin3.Erişilebilirlik menüsüne tıklayın4.Büyütme özelliğini açın.5.Snapchat’i açın ve fotoğraf çekin. Detaylarla sanatsal yönünüzü keşfedin.Android1.Telefonunuzun Ayarlar kısmına gidin2.Erişilebilirlik menüsüne tıklayın3.Görüntü Kısmın gelin ve zoom’u açın.


Birden fazla filtreyi tek snapte kullanmak..Sepya filtresi, lokasyon bilgisi ve sıcaklık filtrelerini aynı anda kullanın! Nasıl Yapacaksınız Peki?1.Snapchat’i açın ve herhangi bir fotoğraf çekin.2.Efekt için sola kaydırın ve sepya filtresini seçin.3.Daha sonra parmağınızı kaldırmadan sepya filtresini koruyun ve diğer elinizle başka bir filtreyi seçin.4.Seçtiğiniz filtreyi korumak için diğer elinizi ekrandan kaldırın ve bu kez istediğiniz diğer bir filtre için ekranı kaydırın.5.Son filtreyi de ekledikten sonra snap’inizi paylaşın


Snaplerinize şarkı ekleyin..1.Telefonunuzdan istediğiniz şarkıyı açın.2.Snapchat’inizi Açın3.Videonuzu çekmeye başlayın. Bu kadar kolay!Emojiden Filtre Yapın1.Snapchat’i açın ve bir fotoğraf çekin.2.Çektiğiniz bu fotoğrafa renk vermek istediğiniz emojiyi ekleyin ve eklediğiniz emojiyi büyütün.3.Emojiyi gerçekten de çok büyütün, öyle ki kenarındaki renk hüzmeleri fotoğrafınıza efekt verecek gibi olsun.


Fotoğrafınıza Çerçeve Oluşturun1.Snapchat’i açın ve bir fotoğraf çekin.2.Üst alanda yer alan Metin Alanına (T şekline) dokunun ve buradan bir harf seçin. “A” “V” “O” harfleri çerçeve oluşturmak için bizim önereceğimiz seçenekler3.Seçtiğiniz harfe iki kez tıklayın ve dilerseniz rengini de değiştirin.4.Seçtiğiniz harfi giderek büyütün ve böylece fotoğrafınıza bir çerçeve oluşturun.


Videonuza İstediğiniz Emojiyi Pinleyin1.Snapchat’te bir video çekin.2.Çektiğiniz videoya yukarıda yer alan emoji listesinden dilediğinizi ekleyin.3.Emojinizin üzerine basılı tutarak videonun ilk anda sabitlemek istediğiniz alana odaklayın.4.Ve emojili videonuz hazırSnap’lerinize Çoklu Satır Ekleyin1.İlk önce telefonunuzun not uygulamasına girin.2.Burada ilk satırdan itibaren “Geç” butonuna basın ve ne kadar satır istiyorsanız ekleyin.3.Bu eklediğiniz tüm satırları kopyalayın.4.Snapchat’te bir fotoğraf ya da video çekin ve kopyalanan bu alanı snap’inize metin ekleme alanından yapıştırın.5.Dilediğiniz metni yazın ve snap’inizi arkadaşlarınızla paylaşın.Kaynak: sosyalmedya.co

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır