Sokakta Çöpleri Karıştıran Adamı Evsiz Sandı. Bakın O Adam Kim Çıktı?

Sokakta Çöpleri Karıştıran Adamı Evsiz Sandı. Bakın O Adam Kim Çıktı?
Günlük hayatın koşturmacasında her gün karşılaştığımız evsizleri çoğumuz artık görmezden geliyor, yanlarından geçip gidiyoruz. Ama bu çoğunluğun içinde yer almayan altın kalpli insanlar da var bu hayatta. Karine Gombeau isimli Fransız kadın o altın kalpli insanlardan biri. Karine Gombeau’yı bu kadar övmemizin nedenini merak ediyorsanız haberimizi dikkatlice okuyun. Eminim siz de bizimle aynı fikre sahip olacaksınız. 

Karine Gombeau isimli Fransız kadın tatil yapmak için New York’a gitti. Yolda yürürken çöpleri karıştıran bir adam gördü ve evsiz olduğunu düşündüğü bu adamın yanına giderek elindeki pizzayı bu adama uzattı. Aslında bu adam evsiz değildi. Fransız kadın gerçeği birkaç gün sonra haberlerde öğrendi. Evsiz olduğunu düşündüğü ve pizzasını paylaştığı adam ünlü aktör Richard Gere’in ta kendisiydi.
Today gazetesinde yazılanlara göre eşi ve çocuğuyla New York’u ziyarete gelen Karine elindeki pizzayı çöpü karıştıran ünlü aktöre uzatırken “Kusura bakmayın. Pizza biraz soğuk ama umarım kabul edersiniz” demiş. Tabii bunu söylerken karşısındakinin kim olduğundan haberi yoktu!

Pizzasını evsiz sandığı adama verdikten ve kısa bir sohbet yaptıktan sonra oteline dönen Karine birkaç gün sonra gazetelerde kendi fotoğrafını ve pizza verdiği ‘evsiz adamı’ görünce çok şaşırdı. Gazetedeki haberi okuduktan sonra gerçeği öğrendi ve evsiz sandığı adamın ünlü aktör Richard Gere olduğunu öğrendi.
Ünlü aktör, ‘Time Out Of Mind’ (Zaman Aşımı) ismindeki filmde evsiz bir adamı canlandıracağı ve rolüne alışmak için sokaklarda dolaşmaya başlamış. İşin en ilginç yanı ise dünyaca ünlü aktörü kimsenin farketmemesi. 

Zaman Aşımı film ekibinden biri; “Kadın, Richard’ın gerçekten evsiz olduğunu düşündü ve onu tanımadığı belliydi. Yaptığı davranış gerçekten çok güzeldi.” dedi.
Dünya bu güzel insanlar hatırına dönüyor.  Seni yürekten kutluyoruz koca yürekli Karine!

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır