Ünimetre Ailesine Katılmak İster misin?

Ünimetre Ailesine Katılmak İster misin?
Bizleri takip edenlerin çok iyi bildiği gibi bizler gençlerin yani sizlerin ilgisini çekecek her türlü haber, video, kampanyalar hakkında içerikler üreten bir ekibiz. Daha fazla içerik, daha fazla eğlenceli ve faydalı bilgiye ulaşmak için de sizlerin de paylaşımlarınıza yer verelim istedik.  İnternette dolaşırken, sokakta yürürken, okula giderken karşılaştığınız bir durumu daha fazla kişiye ulaştırmak ister misiniz? Ünimetre ailesine katılarak bunu yapabilirsiniz. Ünimetre temsilcisi ne yapar, nasıl başvuru yaparım diye merak ediyorsanız sizler için açıklayıcı bir metin hazırladık. 

Merhaba ,
Ünimetre Temsici konusu hakkında kısa bir bilgi verelim istedik.
Ünimetre 2013 yılından bu yana bildiğiniz ve takip ettiğiniz üzere sosyal medya ve web üzerinde gençlerin ilgisini çekebilecek içerikler üretmeye devam ediyor.
İstedik ki bizi seven ve bizi takip eden üniversite öğrencilerine kapılarımızı açalım ve yaşadıkları şehir, okudukları üniversite // bölüm ya da ilgi alanları üzerine ürettikleri içerikleri artık kendi isimleri ile yayınlayabilecekleri, paylaşabilecekleri bir platformları olsun.
Aynı zamanda da markalar ile planladığımız görüşmeler neticesinde Ünimetre temsilcileri isterler ise bu markaların temsilcileri olsun, okudukları okullarda bu markaların yeniliklerini, indirimlerini yada özel fırsatlarını arkadaşları ile paylaşsın, bu aynı zamanda Temsilci öğrenciler içinde küçükte olsa harçlıklarını çıkarmak için bir vesile olsun ya da bu markalardan gelecek hediye – hediye çekleri ile dönemsel ihtiyaçlarını karşılayabilsinler.
Markalara sunacağımız bu iş modeli gerçekleştiği takdirde size gelecek bilgilendirme maili ile kabul ettiğiniz takdirde markanın üniversite temsilcisi olacaksınız ve günlük hayatınızda markayı temsil etmeye başlayacaksınız.
Süreç için kısa bir süre sizlerden izin istiyoruz.
Asıl hedefimizi sizlere paylaşımlar yapabileceğiniz bir platform yaratmak.
Bunun için alt yapı çalışmalarımız test aşamasında, sonrasında içerik üretmeye başlayabileceksiniz. Beta yayınına başladığımızda sizlere bilgilendirme maili yollayacağız. Siz şimdiden içeriklerinizi düşünmeye başlayın bizce. :)
İçerik üreten arkadaşlarımıza ayrıca bir takım sürprizlerimizde olacak elbette.
En kısa sürede yeni bir bilgilendirme maili ile size ulaşacağımıza emin olabilirsiniz.
Ünimetre Ekibi

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır