Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar 2017 – AKBANK – Axess Exi26

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar 2017 – AKBANK – Axess Exi26
Bugün sizlere Akbank'ın 18 yaş ve üstü ve 26 yaşını aşmamış öğrenciler için özel avantajlara sahip Axess Exi26 kredi kartından bahsedeceğiz. Bakalım Akbank gençlere nasıl imkanlar sağlıyor.

Axess exi26’ya sahip olmak için öğrenci belgeniz ve nüfus cüzdanınızla ile Akbank şubesine gitmeniz gerekiyor.

Axess exi26 Yeter Sana!

Axess exi26 Yeter Sana!

Senin için kazançlı alışveriş dünyasının kapılarını açan, özel şeffaf tasarımıyla çok havalı tam sana göre bir kredi kartı: Axess exi26.
Axess exi26’n varsa bol bol chip-paran var!
Axess exi26‘n varsa, tüm Axess üye işyerlerinde yaptığın alışverişlerden chip-para kazanırsın. Kazandığın chip-para'larla Türkiye'nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yaparsın. 1 chip-para = 1 TL değerindedir.
“Axess exi26’mda ne kadar chip-param birikmiş?” diye öğrenmek istersen, Axess üye işyerlerinden yaptığın alışveriş sonrasında slibinde bu bilgiye ulaşabilirsin.

Axess exi26’nla alışveriş sırasında yada sonrasında ödemeni taksitlendirebilir veya aylar sonra ödemek üzere erteleyebilirsin!
Anlaşmalı Axess üye işyerlerinden anında alışverişini taksitli yap, erteleme fırsatından hemen yararlanarak aylar sonra ödemeye başlaman mümkün.
Alışveriş yaparken taksitlendirmeyi mi unuttun veya mağazada taksit imkânı mı yoktu? Üzülme, hemen Akbank Direkt İnternet'e gir Kartlar > Taksit/Erteleme İste adımından, 50 TL ve üzeri harcamanı faiz ödemeden 3 taksite böl!* Taksit İste ve Erteleme İste ile neyin hayalini kuruyorsan peşin peşin alırsın, ister taksitlendirir ister ertelersin.

İlk yıl kart ücreti yok!

İlk yıl kart ücreti yok!

Axess exi26’nın sunduğu tüm bu fırsatların yanı sıra, ilk yıl kart ücreti ödemezsin. *
* Sonraki yıllarda Axess exi26 yıllık kart aidatı sadece 22 TL'dir.

Faiz oranları: 
Alışveriş Faiz Oranı: 1.84%: 
Gecikme Faiz Oranı: 2.34%

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır