Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar 2017 - VakıfBank – Like Card

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar 2017 - VakıfBank – Like Card
Öğrencilere hediyeler veren, birçok avantaj sağlayan kredi kartları tanıtım köşemizde bugün VakıfBank – Like Card var. Bakalım bu kredi kartı öğrencilere ne gibi avantajlar sağlıyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik Like Card ürünü gençleri başarılarıyla ödüllendiren, indirimli sinema bileti sunan, günümüz popüler alışveriş şekli olan e-ticarette ekstra puan veren, çekilişle Mini Cooper, iPad ve iPhone gibi ödüller dağıtan, sürekli kampanya ve özeliklerine ek olarak dönemsel kampanyalarla da ekstra Worldpuan artı Like Puan kazandıran özel bir kredi kartıdır. Ayrıca özellikle üniversite çevresinde olan anlaşmalı cafe ve restoranlarda indirim imkanlarından faydalanılabilmektedir. Tüm VakıfBank Worldcard ürün özellikleri ve kampanya haklarından yararlanabilir.

Başvuru için buraya tıklayın.

Kampüs Kart

Kampüs Kart

VakıfBank’ın anlaşmalı üniversitelerine özel tasarladığı, isteyen öğrencilerin başvuru yaparak Kredi Kartı özelliğini de kullanabildiği ürünüdür. Kampüs Kartlarımız Like Card özelliklidir ve Like Card’ın sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilmektedir. Bu özelliklere ek olarak üniversitelerde; Öğrenci kimliği, Geçiş Kontrollerinde (Turnike), Yemekhanelerde, Öğrenci Yurdunda, Otoparklarda, Kütüphanelerde kullanılabilmektedir. Tüm Vakıf Bank Worldcard ürün özellikleri ve kampanya haklarından yararlanabilir. Anlaşmalı Üniversiteler: İ.T.Ü. Kafkas Üniversitesi Sivas C. Üniversitesi Yalova Üniversitesi

Ekstreni Sadece e-posta Yoluyla Al Kart Ücreti Ödeme!

Ekstreni Sadece e-posta Yoluyla Al Kart Ücreti Ödeme!

Dünya üzerinde dakikada 50 dönüm orman yerle bir edilmekte ve her yıl dünya ormanlarının %1,3’ü kağıt üretiminde kullanılmaktadır.

Sadece e-ekstre kullanımı ile, 200 kişi her sene bir ağacın yok olmasını önleyebilir. Sen de Like Card ekstreni sadece e-posta yoluyla alarak gereksiz kağıt tüketimini engelleyebilir ve milyonlarca ağacın kurtulmasına katkıda bulunabilirsin. Üstelik kart ücreti ödemeden.

Sadece e-ekstre alarak kağıt tüketimini azaltmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını araman veya sana en yakın VakıfBank Şube’sine gitmen yeterli.

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır