Yeşim Salkım Gülben Ergen’e Öyle Bir Gönderme Yaptı ki…

Yeşim Salkım Gülben Ergen’e Öyle Bir Gönderme Yaptı ki…
Şarkıcı Yeşim Salkım yıllar önce aralarında husumet bulunan Gülben Ergen’e ağır ithamlarda bulundu. Hakkında evli bir adamla birlikte olduğuna dair haberler çıkan Gülben Ergen’e Yeşim Salkım üstü kapalı sözlerle ağır sözler içeren bir gönderme yaptı.

Gülben Ergen’le olan anlaşmazlıkları yıllar öncesinde başlayan ve eski kocası Hakan Uzan’la birlikte odluğunu iddia eden şarkıcı Yeşim Salkım, Gülben Ergen’in İzmirli evli bir iş adamıyla birlikte olduğu dedikoduları ortaya çıkınca sosyal medya hesabından Ergen’e gönderme yaptığı açıkça belli olan bir paylaşımda bulundu. 

Salkım, katıldığı televizyon programlarında da sık sık Gülben Ergen’e olan kininden söz ediyordu. İşte Yeşim Salkım’ın Gülben Ergen’e gönderme yaptığı o paylaşım…

“Ey çifte standartlı ahlak yoksunu insanlar özellikle medyanın içinde olan ve her türlü haltı yiyip sonra örtbas eden cahiller siz giderken ben dönüyordum … Medya patronlarının ve paranın neyi nasıl yaptığını nasıl kapattığını iyi bilirim ben! Yıllarca yapmadığım her şeyi yazıp çizip beni yerden yere vurup bas bas bağırtıp ağlatıp duvarlara baktırdınız canınızın istediğini göklere çıkarıp aynı kaba tükürdünüz be ahlak yoksunları… Bu mevkiler paralar size kalır mı sandınız? Sokaktaki merhametli, vicdanlı insanları kandırdınız nasıl öleceksiniz nasıl can vereceksiniz? Bu dünyanın öbür tarafı da var ve gerçeği saklayamazsınız belki yıllar geçer ama ortaya çıkar. Sizin o kokuşmuş ahlak yoksunu değerlerinizi alın başınıza çalın … Dediğim gibi ağzınızda yalan varken konuşmayın! Sizden korkan sizin gibi olsun bizim bir Allah’a can borcumuz var onu da o verdi o alır … Ben öyle süslü kelimelerle kendimi asilzade göstermem içimiz dışımız bir Allah biliyor siz bilmesenizde olur … YANACAKSINIZ”

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır