Yıldız Tilbe Neden Kanser Olmuştu?

Yıldız Tilbe Neden Kanser Olmuştu?
Yıldız Tilbe'nin dün akşam evinde hap içerek yaşamına son vermek istediği iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Ünlü popçunun bazı yakınlarının Yıldız Tilbe'nin platonik aşkı fotoğrafçı Ali Eşitmez'i arayıp suçlamasıyla böyle bir iddia ortaya atıldı.

Yıldız Tilbe, ‘Ama Evlisin’ şarkısını Ali Eşitmez'e yazdığını söylemişti. Geçmiş yıllarda Tilbe; “2002’de evli bir erkeğe âşıktım” açıklamasını yapan şarkıcının platonik aşkının, o zamanlar evli olan ünlülerin fotoğrafçısı Ali Eşitmez olduğu ortaya çıkmıştı. Tilbe, verdiği bir röportajında bu aşk yüzünden kanser olduğunu da ifade etmişti. 

Ünlü şarkıcı verdiği röportajda o dönem Eşitmez’e olan aşkını şu sözlerle dile getirmişti: “Aşık oldum, adam evli çıktı, benim değildi. Çok üzüldüm. Ölüyordum. Şaka değil! Onu düşündüğüm zaman içimde bir şey vardı büyüyordu, hissediyordum. Bir gittim hasta çıktım, iyi mi? Hastaneye yattım, düşünmemeye çalıştım, attım o içimdeki kötü şeyi elimden geldiğince. Sonra adamı unuttum, rahatladım Allah’ıma bin şükür. Aşık oldum mu, çok derin yaşıyorum aşkı. Yine öyle sevebilirim. Ama kimseyi öyle sevmek istemiyorum.”

Yıldız Tilbe İntihar mı Etti?

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır