Yolda Giderken Yerde Sürüklenen Poşeti Açınca Şok Oldu!

Yolda Giderken Yerde Sürüklenen Poşeti Açınca Şok Oldu!
Malissa Sergent Lewis, Kentucky’deki bir okulda öğretmenlik yapıyordu. Okuluna yetişmek için evden aceleyle çıkan Malissa daha kestirme yol olduğunu düşündüğü bir yola saptı. Bu yolu tercih ettikten sonra başına ne geleceğinden haberi yoktu.

Acilen okula gitmesi gerekiyordu bu nedenle farklı yol seçerek okula daha kısa sürede varacağını düşündü. Yolda ilerlerken kıpırdayan siyah bir poşet gördü. Acelesi olsa da poşeti görünce durmak zorunda kaldı. Öğretmen Malissa: “Yoldaki poşeti görünce ‘Poşet kıpırdıyor mu ne?’ dedim kendi kendime ve poşete yakınlaşınca hareket ettiğinden emin oldum.” dedi.

Malissa temkinli şekilde poşete yaklaştı. Poşetin ağzının bağlı olduğunu gördü ve poşetin ağzını yavaşça açtı. Poşeti açan Malissa o anları şu sözlerle anlattı:  “Poşetin içindeki yavru köpekti. Beni görünce çok sevindi ve sevinçten kuyruğunu sallamaya başladı.” 

Yavru köpeğin tasması vardı fakat tasmasında adres bilgileri veya sahibine dair herhangi bir bilgi yer almıyordu. Malissa yavru köpeği orada öylece bırakamayacağını düşünerek, onu da okula götürdü. Okuldan sonra Malissa ve oğlu buldukları yavru köpeğin iyi olduğuna emin olmak için veterinere götürdüler.

Sevgi dolu kalbiyle köpeği evine götüren Malissa bulduğu köpeğe Hefty adını verdi. Sahibinin kendisiyle iletişime geçmemesi durumunda Hefty’i sahiplendireceğini söyledi. 

Yorumunuz

Yorumunuz Başarıyla Kaydedildi. Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır